Öörännak toimub 25. mail

 

Sündmusel, mis toimus 25.05.2018 öösel vastu 26.05, osales kokku 56 rändajat, kes läbisid veidi vähem kui viie tunniga (4h44min) pisut üle 20 kilomeetri (20,33km). 

Öörännak2018

Raja täpsemaks vaatamiseks ja/või GPX-i träki allalaadimiseks kliki juuresoleval kaardil.


Algne uudise tekst:

Ööretke korraldajate eesmärgiks on pakkuda osalejatele teistsugust kõndimise kogemust. Me kõik oleme jalutanud ja/või kepikõndinud päevasel või õhtusel ajal kui päike paistab ja linnud laulavad. Käesoleva retkega soovime pakkuda kogemust võtta ette pikem rännak hoopis öötundidel, mil loodus on tavapärasest teistsugune ning tervitada päikesetõusuga kaasnevat looduse ärkamist mõnes looduskaunis kohas.


Koguneme reedel 25. mail, umbes pool tundi peale päikese loojumist (st alates kella 22.30st) Kuusalu Spordikeskuse parklasse, et sealt siis täpselt kell 23.00 oma retkega alustada.

2018. aastal plaanime pärast ca 16 kilomeetri pikkust retke nautida päikesetõusu ja süüa hommikuputru Kaberneeme rannas.

Pärast hommikusööki toob retkelised Kuusalu Spordikeskusesse tagasi Matkaseltsi poolt korraldatud buss.

Retk on osalejatele osalustasuga 6 EUR. NB! Stardis sularahas makstes on osalustasu 8 EUR. Osalustasu katab osalejate söögi ja (osaliselt) transpordikulud.

Osalustasu saab maksta ning retkele registreerida Fienta.com keskkonnas alates 1. maist kuni kõik kohad on täitunud. Kehtib põhimõte “kes ees see mees”. NB! Makstud osalustasu tagastatakse ainult juhul, kui retk ära jääb. Retkel mitteosalenutele osalustasu ei tagastata.

Retkel osalejate arv on limiteeritud 57 inimesega, sest paraku rohkem sõitjad bussi ei mahu.

Tegemist on Kuusalu Matkaseltsi kolmanda ööretkega. Esimene (2016) lõppes Viru rabas, teine (2017) Muuksi linnamäel.

NB! Retkele tulija peab olema varustatud kas pea- või taskulambiga. Helkuri kandmine on kohustuslik, seda võib asendada helekurevst. Kui soovid retke ajal midagi süüa-juua, peab see Sul endal kaasas olema. Riietus olgu ilmale vastav, sest retk toimub iga ilmaga. Ära unusta, et ööd on maikuus veel üsna jahedad 😉 Jalatsisoovitus – sobib igasugune spordijalats, sest kulgeme peamiselt mööda metsa ja kruusateid.

Ettevõtmist toetab:

 

Kuusalu_vald_LOGO_PNG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s