Jaanipäeval ikka “Rattaga külla”

Kuusalu matkaselts korraldab üheksandat korda jaanipäevase rattaretke “Rattaga külla”. Tegemist on koguperesündmusega, mille käigus külastame erinevaid Kuusalu valla ja selle lähiümbruse külasid. Igal aastal erinevaid.


Selle aastane rattaretk algab vastrenoveeritud Kiiu mõisa juurest ning läbib lisaks Kiiu alevikule ka Valkla, Salmistu, Põhja, Mäepea, Andineeme, Soorinna, Kupu, Kahala, Kosu, Härmakosu, Rehatse külasid ja Kuusalu alevikku. Kokku plaanime sellel jaanipäeval rattal läbida umbes 50 kilomeetrit, olles teel kokku umbes kuus tundi.

Iga osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest. Noorematel kui 16-aastased on kiivri kandmine kohustuslik, vanematel rangelt soovitatav. Alla 13-aastastel ratturitel peab olema kaasas täiskasvanud saatja.

Raja läbimine on jõukohane nii kõige noorematele kui kõige vanematele, sest teeme iga natukese aja tagant lühemaid (5..10min) peatusi ning umbes poolel maal pikema – umbes 40 minutise – kui sööme traditsiooniliselt suppi ja kringlit ning sõltuvalt ilmast joome kas teed või morssi. Et tee peal kõht tühjaks ei läheks ja ikka teistega koos vändata jaksaks, võiksid retkelised endale midagi meelepärast näksimist kaasa võtta. Matkaselts muretseb selle eest, et retkelised janu tundma ei peaks.

EELREGISTREERIMINE ON KOHUSTUSLIK – OSTA PILET SIINSAMAS!

Retk on osalejatele osalustasuga. Eelmüügist “pileti” ostes on osalustasu täiskasvanule 5 eurot, (üli)õpilasele 3 eurot, alla 7- ja üle 65-aastased osalustasu maksma ei pea. Veebist piletit ostes lisandub iga pileti kohta müügikeskkonna vahendustasu 40 senti. Makstes osalustasu stardis sularahas või kaardimaksena, on osalustasu kahe euro võrra kallim – seega 7 või 5 eurot, välja arvatud kõige nooremad ja kõige vanemad – neile on retk ikkagi tasuta. Retkele registreerunute nimed avaldatakse jooksvalt Kuusalu matkaseltsi kodulehel matkaselts.ee

Makstud osalustasu ei tagastata välja arvatud juhul kui retk Kuusalu matkaseltsi süül toimumata jääb, aga retk toimub iga ilmaga 🙂

Retke toetab Kuusalu vald.


Retkele on juba (22.06) registreerunud

 1. Aare Rebban
 2. Reve Lambur
 3. Kristi Einborn
 4. Mikk Jäetma
 5. Kertu Einborn
 6. Herlen Kajo
 7. Urmas Kajo
 8. Alar Altosaar
 9. Kaire Altosaar
 10. Riika Aun
 11. Andres Vaarpuu
 12. Helle Borissov
 13. Viktoria Borissov
 14. Kaupo Leht
 15. Kärt Käärst
 16. Rain Käärst
 17. Revo Käärst
 18. Ruben Käärst
 19. Ruta Käärst
 20. Kaido Laas
 21. Ivar Maser
 22. Linda Hallika
 23. Lauri Murel
 24. Maarja Murel
 25. Laura Murel
 26. Reimo Leedjärv
 27. Kristi Leedjärv
 28. Teele Leedjärv
 29. Liisa Leedjärv
 30. Kertu Leedjärv
 31. Kersti Kuum
 32. Milvi Hõim
 33. Villu Praks
 34. Ruth Mäekivi
 35. Elena Borissov
 36. Tarmo Trei
 37. Maria Trei
 38. Märten Trei
 39. Kerstin Trei
 40. Pille Plakk
 41. Hendrik Madisson
 42. Ave Parve
 43. Elina Parve
 44. Annika Vaarpuu
 45. Tarmo Leht
 46. Elna Erapart
 47. Reina Kiisel
 48. Enn Kirsman
 49. Anu Kirsman
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s