ÖÖRÄNNAK 2019

Kuusalu matkaseltsi poolt korraldatav järjekorras neljas öörännak toimub 24. mail algusega kell 23. Kolga mõisa valitsejamaja parklast. Praegune plaan on tervitada 25. mai päikesetõusu Tapurla sadamas (või selle lähistel).

Täpsem info ja (kohustuslik) registreerimine meie “piletite” müügi partneri kodulehel


NB! Hetkel on piletite müük peatatud, sest kahes tellitud bussis asuvast 89st kohast on enamik juba täidetud. Loodame väga, et mõistate meie otsust, sest peame mingi arvu kohti reserveerima oma pikaajalistele partneritele ja ka neile, kes plaanivad lisaks öörännakule osaleda meie neliküritusel – suusamatk, öörännak, rattaretk, sügiskõnd.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s