SÜGISKÕND 29.09!

Selleaastane sügiskõnd viib (vist on küll õigem öelda toob) kõndijad Loksale, kust on plaanis üheskoos kõndida Kuusalu Spordikeskusesse.

Kui me teelt ei eksi, peaks selle üsnagi sportliku retke pikkus olema umbes 32 kilomeetrit, mis teeb selle ajaliseks kestuseks loodetavasti pisut üle 6 tunni.

Matkaseltsi tellitud buss viib Kuusalu Spordikeskuse parklast siia kella 9.30-ks kogunenud retkelised Loksa Konsumi parklasse (tehes vahepeatuse Kolga bussipeatuses), kust siis üheskoos umbes kella 10-st alguspunkti tagasi kõnnime.

Orienteeruv marsruut: Loksa – Lohja järv – Kolga – Muuksi – Turje kelder – Soorinna – Tülivere tamm – Kuusalu Spordikeskus.

Teel plaanime igas tunnis umbes 5..7 minuti pikkuse ning umbes raja keskpaigas ühe pikema – kuni 30 minutise peatuse. Tagasi spordikeskusesse loodame jõuda hiljemalt kella 16.30-ks

Riietus olgu ilmale vastav, sest sündmus toimub iga ilmaga.

Iga osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest.

Et retke ikka edukalt lõpuni jaksaks kõndida, hoolitseb iga osaleja ise selle eest et tal oleks piisavalt kaasas meelepärast söögi- ja joogipoolist.

Retk on osalejatele osalustasuga 3.- EUR/inimene, registreerides veebis lisandub osalustasule e-keskkonna vahendustasu 0,40 EUR.

Registreeru retkele siinsamas (kliki linki!)

NB! Juhul kui osaleja ei saa mingil Kuusalu Matkaseltsist mitteoleneval põhjusel sügiskõnnil kaasa lüüa, siis ettemaksuna tasutud osalustasu EI TAGASTATA – samas on võimalik endale reserveeritud kohta pakkuda kellelegi teisele.

Kuna istekohtade arv bussis on piiratud, siis kehtib registreerimisel põhimõte – kes ees, see “mees”. Sularahas/kaardiga saab vabade kohtade olemasolul tasuda osalustasu ka 29. septembri hommikul. Kui bussis on kohad täis ja on ikkagi soov kaasa lüüa, siis võib alati tulla kella 10ks Loksa Konsumi parklasse, et sealt seejärel üheskoos Kuusallu kõndida – sellisel juhul osalustasu ei küsita.

Retke toetab Kuusalu vald.


Retkel osales koku 31 vaprat matkajat


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s