Kaberla võttis kaua oodatud üldvõidu

Kui peale kahte sportlikku päeva kõigi alade punktid kokku liideti, selgus, et üldvõidu napsas sellel aastal kindlalt Kaberla (Kristel Oja, Jüri Kirsman, Martin Kirsman, Arlo Tiits, Aivar Pärnasalu, Anu Kirsman, Markus Urva, Ingrid Rebane, Andre Tammelaan, Lisann Valing, Lauri Perg, Mari Raidma, Marten Mänd, Heli Perg, Aulis Mänd), kogudes 161 punkti.

Teisele kohale platseerus Ah, Mine Mohni (Teijo Idavain, Dagne Markiine Kotkas, Taavi Tšernjavski, Silvia Piikmann, Alex Tammemäe, Mart Tamm, Kelly Rosen, Mihkel Allemann, Kadri Piikmann, Rico Sas, Kristi Tammemäe, Mia Mikiver, Kätlin Vaarmaa, Ave-Lii Idavain, Sten Vahtras) saades kokku 154 punkti.

151 punktiga jäi kolmandaks Pärispea-Viinistu (Margus Heintalu, Mihkel Adler, Jaanus Metsar, Allar Pärn, Rein Rebas, Martin Murd, Juhan Toompuu, Mikk Jõgi, Reesi Kuslap, Jana Pipar, Mari Tamm, Kristi Viltrop, Liisa Veerla, Kaidi Külaots, Rasmus Meigas).

Võistluse peakorraldaja Anu Kirsmani sõnul oli Kaberla oma võidu auga välja teeninud, sest nemad on lisaks Parksile ainukesed, kes on järjepidevalt osalenud kõigil seni toimunud kümnevõistlusel. Teistele võistkondadele soovis peakorraldaja kannatust ja jaksu treenimisel, sest järgmine Kuusalu Külade Kümnevõistlus toimub juba 18. augustil 2018. aastal. Uuendusena (tegelikult ka esimene kümnevõistlus oli samasugune) saab see toimuma ühepäevasena.

Kuusalu Külade Kümnevõistluse 2017 koondtabel

Külade kümnevõistlust toetavad MTÜ Arenduskoda ja PRIA Euroopa Liidu LEADER meetmest ning Kuusalu vald.

Logod_k6ik_koos

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s