Teravaim kabetaja tuleb loomulikult Kuusalu All Starsist

Kabet mängiti seekord turniirisüsteemis. Esikoha saavutas suurima võitude arvuga kabetaja. Sama tulemuse korral kasutati Šmuljagini koefitsienti see tähendab, et võidetud vastaste punktide summeeriti ning nendest lahutati kaotatud vastaste punktide summa. Kõrgema koefitsiendiga võistleja saavutas samade punktidega kabetajate hulgas kõrgema koha.

Võitja, nagu ka mitmetel eelmistel aastatel, oli Tiit Alle (Kuusalu All Stars) 16 punkti. “Igavese” teise koha saavutas Jüri Kirsman (Kaberla) 14 punkti. Kolmandaks jäi Tõnu Sild (Parksi) 11 punktiga.

Võistluste protokoll

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s