Korvpallivisetes värises käsi kõige vähem Ah, Mine Mohni palluritel

Korvpallivisetes esindasid võistkondi üks mees- ja üks naisvõistleja. Mees sooritas viis pealeviset 3-punkti joone tagant. Naine pidi oma viis viset tabama vabaviskejoonelt.

Kõige vähem värises käsi Ah, Mine Mohni palluritel (Alex Tammemäe, Kätlin Vaarmaa), kes kogusid 3+3 = 6 punkti. Teine kuni neljas koht jagati võistkondade Põrssa-kõver (Rando Kapralov, Elika Pent) , Kuusalu All Stars (Karl Erik Orgusaar) ja Parksi (Aap Allmägi, Mirjam Sillaoja) vahel. Nendes võistkondades tabas meesvõistleja 3, naine aga 2 pealeviset – kokku 5 punkti.

Võistluse protokoll

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s