Täpseimad jalgallurid olid Kuusalu Unitedis

Jalgpalli täpsuslöökides väljus ülekaaluka võitjana KUUSALU UNITED (Sergo Treufelt, Pille Plakk) – kokku 52 punkti. Hõbedase jalaga paar esindas KIIU KANGEID (Priit Randes, Marlen Kondratjuk) – kokku 37 punkti. Pronksi otsustas reeglite kohaselt naisvõistleja poolt löödud parem tulemus. Kolmanda koha saavutas KABERLA (Kristo Valdna, Mari Raidma) – kokku 33 punkti.

Täpseima jalaga mees oli Sergo Treufelt (Kuusalu United) – 28p. Täpseimad naisjalgpallurid olid Pille Plakk (Kuusalu United) ja Marlen Kondratjuk (Kiiu Kange) võrdselt 24 punktiga.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s